Kontajner na zber šatstva

Pomaly sa blíži vianočné upratovanie a Vy neviete kam s prebytočným šatstvom alebo hračkami? Pri vstupe na T-Systems ŠZA na Alejovej 2, je osadená typizovaná zberná nádoba, ktorú tam umiestnila nezisková organizácia Ľudia k ľuďom na zber šatstva s cieľom predchádzania vzniku komunálneho odpadu a pomoci ľuďom zo sociálne slabšieho prostredia. Preto ak máte doma nepotrebný textil, môžete ho kedykoľvek priniesť do spomínanej zbernej nádoby.

5 Responses to Kontajner na zber šatstva

 1. Dobrý deň. Kontajner bol premiestnený. Ak máte nepotrebné veci, môžete ich priniesť k nám na miestny úrad na Smetanovej ul.č.4. Prinášať veci môžete nonstop počas celého týždňa, na vrátnici je k dispozícií pracovník SBS služby, ktorý od Vás veci prevezme a odovzdá ich na naše sociálne oddelenie. Pekný deň.

 2. K. Maliňáková píše:

  Dobrý deň, pred pár dňami som bola pri areály Alejová s vecami do zberného kontajnera, ale ten tam nebol, je premiestnený niekam inam, alebo sa už zber ukončil? Dakujem.

 3. Dobrý deň. Zber pokračuje aj naďalej. Mestská časť Košice – Juh má s neziskovou organizáciou Ľudia k ľuďom uzavretú nájomnú zmluvu na dobu neurčitú. Zberná nádoba bola od svojho osadenia už viac krát vyprázdňovaná. Ľudia si to veľmi pochvaľujú a vedia, že takto ešte pomôžu tým, ktorí to najviac potrebujú. Takže môžete spokojne priniesť nepotrebný textil na Alejovú 2 do spomínanej zbernej nádoby.

 4. Jana píše:

  Dobrý deň, je ešte zber aktuálny? Dokedy tam bude kontajner umiestnený.
  ďakujem.

 5. Jaroslav Hlivka píše:

  Dobrý deň,
  hodila by sa mapka, alebo fotka okolia,
  podľa googlu je ŠZA ( asi Športovo Zábavný Areál ) na Alejovej 6
  a T-Systems na Moldavskej 8A.

  Ale verím, že to nájdem, ďakujem aktérom za tento počin.
  J.Hlivka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *