Občasník Južan si môžete pozrieť tu

Važení občania, z dôvodu mimoriadnej situácie spôsobenej koronavírusom, nebude občasník Južan doručovaný do domácnosti. Pozrieť si ho môžete prostredníctvom našej webovej ako aj facebookovej stránky.

JUŽAN

2 Responses to Občasník Južan si môžete pozrieť tu

  1. Dobrý deň. V prípade potreby ochranného rúška je potrebné zavolať na t.č. 055/720 80 11, alebo 0908 384 793, následne Vám ich pripravíme a je možné si ich vyzdvihnúť na vrátnici Miestneho úradu na Smetanovej 4 v čase od 8.00-12.00 hod. – je potrebné zvoniť. V prípade, že si sami nemôžte prísť vyzdvihnúť prinesieme Vám ich osobne. Ale je potrebné zavolať a dohodnúť sa. Taktiež zabezpečujeme aj nákupy alebo vyzdvihnutie liekov, je možnosť aj objednanie a donáška obedov. Prajeme vám veľa zdravia.

  2. Božena Hertnekyová, Vojvodská 4, Košice - Juh píše:

    Dobrý deň prajem.Bývam v malometražnom byte na Vojvodskej 4, ale nechápem, že do dnešného dňa nám neboli doručené žiadne ochranné rúška pre seniorov, ktorí sú najviac rizikoví. Som onkologická pacientka a je tu nás viac a nikto sa nestará o naše zdravie, keď inde to vedia primátory a starostovia zabezpečiť do schránky, alebo treba požiadať vyššie inštitúcie, poradte bezbranným a chorým. Píšem to v mene nás všetkých, ktorí žijú sami, ďakujem pekne,prajem veľa zdravia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *