Obmedzenia poča návštevy Svätého otca Františka

Pripravovaná návšteva pápeža Františka si v Košiciach, kam zavíta v utorok 14. septembra, vyžiada viaceré dopravné obmedzenia.

Už od pondelka (13. 9.) 6.00 h do stredy (15. 9.) 6.00 h budú uzatvorené cesty v okolí štadióna Lokomotíva, a to ulica Za štadiónom, Kavečianska ulica, Kostolianska cesta a Čermeľská cesta. Informovalo o tom v stredu Prezídium Policajného zboru.

Uzatvorené úseky

V utorok treba počítať so zdržaním v predpoludňajších hodinách najmä na príjazdovej ceste k letisku v mestskej časti Pereš, ďalej na frekventovanom úseku Mosty VSS, Južnom nábreží, Prešovskej ceste a smerom na diaľnicu D1 na Prešov.

„V čase obeda treba počítať so zdržaním na úseku v smere z diaľnice D1 na Hlavnú ulicu v Košiciach,“ uviedla polícia. V popoludňajších hodinách sa zdržanie očakáva najmä na frekventovaných úsekoch, ako je sídlisko Mier, Južné nábrežie a Mosty VSS.

Uzatvorenie ciest bude v utorok od 8.45 do 10.30 h v úseku Pereš – diaľnica D1, od 12.00 h v úseku Zelený dvor, Prešovská cesta, Hlinková ulica, Komenského ulica a od 15.00 h v úseku Komenského ulica, Hlinková ulica, Prešovská cesta, Južné nábrežie, Mosty VSS, Červený rak, Trieda KVP a Luník IX.

Bližšie informácie ako aj záchytné parkoviská nájdete: https://www.kosice.sk/clanok/v-kosiciach-sa-pocas-navstevy-papeza-chystaju-viacere-dopravne-obmedzenia

Zdroj: www.kosice.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *