Skip to content

Napísali o nás

Poďakovanie pani Kataríny za starostlivosť o otca

Poďakovanie pána Martina za starostlivosť o mamku

Poďakovanie pani Marty a Tibora


Poďakovanie od Mestskej časti Košice-Sídlisko Ťahanovce

Poďakovanie od OZ skutočné obete

Poďakovanie za starostlivosť v ZOS

Vážená pani Hríbová a ostatní v ZOS     Dovoľte, aby som Vám a celému Vášmu kolektívu, vyjadrila úprimné poďakovanie za starostlivosť, ktorú ste venovali môjmu nemocnému manželovi až do poslednej chvíľky jeho života. Veľmi si cením Váš obetavý, citlivý a ľudský prístup k nemu, ku ostatným klientom vo Vašej starostlivosti, aj k nám, ktorí sme boli nútení svojich blízkych zveriť do Vašich rúk. Ďakujeme Vám za všetko, čo ste nám poskytli. Želáme Vám pevné zdravie a veľa síl vo Vašom poslaní.      V tom to veľkonočnom čase prajeme Vám, aj Vašim rodinám pokojné prežitie Veľkonočných sviatkov.                                                                  Ďakujeme. Mária Fenková s rodinou

 

Poďakovanie za starostlivosť v ZOS

 

Poďakovanie za starostlivosť v ZOS

Poďakovanie za starostlivosť v ZOS

Poďakovanie za starostlivosť

Poďakovanie za starostlivosť 

 

Poďakovanie rodín Klemovej, Kolbárovej a Begániovej

 

Poďakovanie manželov diamantovej svadby

 

Poďakovanie n.o. PIEROTT

 

Poďakovanie pána Štefana

 

Poďakovanie Maratónskeho klubu Košice

 

 

Poďakovanie pani Kaffanovej 

 

Poďakovanie Vierky Nepšinskej

 

Poďakovanie n.o. PIEROTT

 

Poďakovanie Spoločnosti Parkinson Slovensko

 

Poďakovanie Spojenej školy, Alejová 6

 

Poďakovanie MC Stonožka

 

Poďakovanie Anky Oroszovej

 

Poďakovanie Maratónskeho klubu Košice

 

Poďakovanie ZŠ Gemerská 2

 

Poďakovanie kolektívu ZOS

 

Poďakovanie Psychosociálneho centra

 

Poďakovanie trhovníčky Herty K.

podakovanie-dusicky

 

Poďakovanie Hotelovej akadémie

podakovanie-hotelovej-akademie


Poďakovanie materskej školy

podakovanie-madarskej-skoly


Trhovníci

skonicaf16110212430_0001


Slovenská komora zubných lekárov

skonicaf16102513070_0001-1


Poďakovanie pre ZOS

podakovanie


Arcidiecézna charita Košice

skonicaf16091408520_0001


Pekný deň,
ďakujeme za bezproblémový priebeh nášho Športového dňa  a Dňa detí 29. 05. 2016, ktorý sme organizovali vo Vašom Športovom areály.
Zvlášť patrí poďakovenie veľmi milej a ústretovej pani Chudej.

S pozdravom

HUDÁKOVÁ Veronika

organizačný pracovník


list máj 2016

dakovny list


mail z 24. 05. 2016

Prajem pekny den,

chcela by som sa podakovat pracovnikom sportovo-zabavneho arealu na Alejovej ulici za ich pracu.
Som pomerne pravidelnou navsetvnickou arealu spolu s manzelom a so synom a masimi priatelmi. Vzdy sa do arealu velmi tesime a to aj kvoli stalym zamestnancom, u ktorych sme sa vzdy stretli s ustetovym pristupom.

Tuto nedelu (22.5.2016) som zorganizovala v altanku grilovanie pre rodicov a deti zo synovej skoly. Uz pri objednavani altanku som si potvrdila, ze v areali pracuju ludia, ktori maju pochopenie a vedia sa prisposobit roznym poziadavkam. Vsetko prebehlo tak, ako sme si predstavovali, velmi dobre sme sa zabavili, deti sa vyblaznili a vsetci si pochvalovali a boli spokojni so sluzbami. Tymto chcem podakovat, ze taketo soprtovo-zabavne zariadenie existuje a ze v nom pracuju prijemni ludia. Urcite akciu zopakujeme.

S pozdravom

Daniela Petrikova


mail z 05. 08. 2014

Dobrý deň. Chcel by som Vás informovať o situácii na kúpalisku Triton. Už viackrát som navštívil toto kúpalisko s mojimi deťmi, pretože som ho považoval za najlepšie v Košiciach, ale môj názor sa po viacerých návštevách veľmi zmenil. Vstupné nezodpovedá úrovni služieb, ktoré tam sú poskytované. Najviac ma ale rozhorčilo, keď tobogán a šmýkalka nie su takmer nikdy v prevádzke. Keď som sa nato pýtal plavčíkov, tak mi bolo povedané že za tento stav môže pán konateľ MPS, pretože sa snaží znižovať náklady. Keď som ho chcel osobne  navštíviť na MPS, tak sa tam nenachádzal, bolo to počas pracovnej doby dňa 29.7.2014 o 13:10 hod. Myslím si že najväčsím lákadlom pre ľudí na tomto kúpalisku je práve ten tobogán a šmýkalka, ale takmer stále nefunguje. Považujem za vhodné aby sa táto situácia riešila, pretože sťažnosti na toto kúpalisko bude len pribúdať. Myslím si že nie som jediný ktorému tento stav ne vyhovuje. Som občan Košíc a rád by som sa v lete osviežil na kúpalisku v rámci nášho mesta, ale onedlho to už asi nebude možné. Vopred ďakujem za vybavenie tejto sťažnosti.

S pozdravom nespokojný občan Košíc

Stanovisko MČ Košice – Juh

Ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme priamo riešili s prevádzkovateľom kúpaliska Triton. Po prešetrení daného stavu má tobogán a šmýkalka stanovenú a zverejnenú prevádzkovú dobu tak, aby návštevníci kúpaliska Triton mohli čo najviac využiť tobogán a šmýkalku a zároveň boli dodržané požiadavky na technické prestávky a to nasledovne:

– dopoludňajšia prevádzková doba od 10.30 hod. do 13.00 hod.

– technická prestávka od 13.00 hod. do 14.30 hod.

– popoludňajšia prevádzková doba do 14.30 hod. do 18.00 hod.

Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme a želáme všetkým návštevníkom kúpaliska Triton príjemné leto.

JUDr. Henrieta Pagáčová

Prednostka

Miestny úrad mestskej časti Košice-Juh


mail z 25. 07. 2014

Vážený pán starosta,

nedávno som spolu s rodinou navštívil Mestské kúpalisko Triton a chcel by som Vám aspoň takto poďakovať za poskytované služby v spomínanom kúpalisku. Aj napriek tomu, že väčšinou je prezentovaný názor, že verejné služby nie sú na úrovni a či už VÚC alebo mestá nevedia komerčne spravovať rôzne služby v tomto prípade je vidieť presný opak. Kúpalisko je výborne udržiavané, všade je čisto a pobyt Vám spríjemní ochotný personál. Vedenie kúpaliska si zrejme uvedomuje potrebu poskytovať veľmi kvalitné služby aby zabezpečilo to, čo je v tomto prípade najdôležitejšie a to je spokojný zákazník, ktorý sa k Vám vždy vráti. Ešte raz ďakujem.

S pozdravom,

Ing. T. s rodinou


mail z 22. 07. 2014

Dobrý deň,

chcel by som sa touto cestou poďakovať a pochváliť poskytované služby a príjemnú atmosféru na Mestskom kúpalisku Triton. Keďže často cestujem, mal som možnosť navštíviť viacero kúpalísk na Slovensku a môžem povedať, že nie všade sa stretnete s ochotným a milým personálom. Bol som veľmi prekvapený s kvalitou poskytovaných služieb a príjemným prostredím, kvalitou vody a poriadkom v celom areáli. Budem odporúčať známym, ktorí pôjdu v lete na východ Slovenska, aby určite navštívili Mestské kúpalisko Triton. Držím palce.

Peter L.


výňatok z časopisu Slovenský pacient, z 09.07.2014

názov článku Sme s vami: „Leto v znamení úspechov parkinsonikov“

Navyše, mestská časť Košice-Juh sa pred pár dňami dostala do finále prestížnej súťaže ZMOS Oskar bez bariér, s projektom pomoci pre SPS, za aktivity v odstraňovaní bariér v roku 2013.

V priestoroch Spoločensko-relaxačného centra tejto mestskej časti sa členovia SP pravidelne schádzajú. Využívajú tu bazén, saunu, posilňovňu, hrajú stolný tenis. Menežujú tu aj rôzne prednášky s odborníkmi.

Veľké poďakovanie od parkinsonikov patrí najmä starostovi mestskej časti Košice-Juh, JUDr. Jaroslavovi Hlinkovi, a vedúcej oddelenia kultúry, mládeže a športu, PaedDr. Viere Nepšinskej.


mail z 08.07.2014

Vážený pán starosta,

nie je mojím zvykom písať pochvaly, no nedá mi bez povšimnutia prejsť vikendovú návštevu kúpaliska Triton v mestskej časti Košice – Juh.

Pri mojej prvej tohtoročnej návšteve kúpaliska Triton som bol príjemne prekvapený aj celá moja rodina čistotou celého areálu a osobitne vody v bazénoch. Dovolím si povedať, že viem porovnať  stav dnešný s minulými obdobiami a musim priznať , že došlo k podstatnej zmene k lepšiemu. Schody k umyvárkam , ktoré boli po minulé roky pouvoľnované a narušené sú teraz pekne spevnené a voda v bazénoch je priezračne čistá a príjemné teplá. Nedá mi nespomenúť aj bohatý sortiment občerstvenia, ktoré sme si mohli vychutnať v príjemných oddychových zónach.

Za celú moju rodinu posielam jedno veľké ďakujem

Ján D.

Košice


mail z 01.07.2014

Milí priatelia, partneri

V mene celého tímu Leopard Production sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za spoluprácu na sobotnom podujatí, SUMMER SPORTS DAY 2014.

Od klienta sme dostali iba pozitívny feedback a to je zásluhou aj Vašej práce. Ďakujeme, že sa na Vás môžeme spoľahnúť a že nám pomáhate získavať si spokojnosť klienta.

Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu.

S pozdravom,

Leopard production